TOOLEX 2019 – zapraszamy na nasze stoisko

W dniach 1-3 października w Sosnowcu odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. To  jedno z najważniejszych branżowych spotkań, które każdego roku przyciąga czołowe firmy z Polski i zagranicy. TOOLEX to ostatnie wydarzenie tego typu w tym roku, na którym tradycyjnie nie zabraknie firmy STIGO. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia oraz nawiązania nowych kontaktów. Zapraszamy do pawilonu A, stoiska 310.

Na stoisku zaprezentujemy zmechanizowanie i ręczne źródła plazmowe do cięcia blach do grubości 57 mm Hypertherm. Przecinarki są łatwe w obsłudze i użytkowaniu, wszechstronne, niezawodne i gwarantują niskie koszty eksploatacji.

Uzupełnieniem oferty będzie znakowanie w wydaniu urządzeń MARAKTOR i LASEREVO: znakowarki mikroudarowe ręczne i stołowe takie jak: FlyMarker MINI, NetMarker, MV5 oraz znakowarki laserowe. Podczas pokazów cięcia i znakowania do Państwa dyspozycji będzie cały zespół Maszyn i Urządzeń: Krzysztof Tuźnik, Bartosz Łęcki, Leszek Kozak, Piotr Łuczkowski, Damian Duma, Arkadiusz Kubicki, Krzysztof Dragan.

Zapraszamy!

TOOLEX 2019