W dniach 21-22 maja odbędzie się kolejna, czwarta już, edycja User Day Stigo. Tegoroczne wydarzenie  odbędzie się w czterogwiazdkowym hotelu Natura Residence Business&SPA w Siewierzu.

User Day to cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane w celu przedstawienia najnowszych trendów dotyczących oprogramowania i maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki uczestnictwu szerokiego grona ekspertów i autorytetów z wybranej specjalności spotkania stanowią znakomitą okazję do wymiany poglądów i pogłębienia wiedzy. Jest to również wydarzenie integrujące polskich i zagranicznych specjalistów. Stwarzamy okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych.

Co wydarzy się podczas tegorocznej edycji?

Głównym celem spotkania jest rozwój zawodowy uczestników oraz integracja branży metalowej.

W ramach konferencji odbędzie się szereg wykładów dotyczących nowych rozwiązań dla branży metalowej. Przedstawione zostaną również najciekawsze produkty firm dostarczających  narzędzia dla przedsiębiorstw o tym profilu.

W trakcie konsultacji indywidualnych wszyscy uczestnicy będą mogli omówić ze specjalistami istotne dla nich tematy. Takie spotkania dają szansę na zdobycie kompleksowych informacji dotyczących bardzo konkretnych zagadnień.

W spotkaniach User Day ważną rolę odgrywa networking  biznesowy. Podczas każdej edycji staramy się stworzyć dobre warunki do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany informacji i doświadczeń uczestników konferencji. Uczestnicy tegorocznej edycji będą mieli okazję powalczyć o atrakcyjne nagrody podczas gry w paintball,  odpocząć przy grillu i poddać się zabiegom relaksacyjnym w spa.

Miejsce spotkania

Najbliższa edycja User Day odbędzie się w Hotelu Natura Residence Business&SPA położonym przy ul. Suchej 4 w Siewierzu. Ten luksusowy ośrodek to jeden z najjaśniejszych punktów na hotelowej mapie Polski. Został obsypany całym szeregiem nagród przyznawanych najlepszym hotelom w Polsce (m.in. Best Hotel Award 2014, Doskonałości 2014 serwisu Booking.com, Poland Best 100 Restaurants, nominacja do plebiscytu Hotel Roku 2015).

http://www.naturaresidence.pl/

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w USER DAY 2015, wystarczy wypełnić formularz oraz  uiścić opłatę wpisową.

Udział w spotkaniu 21 maja, bez noclegu – 60 zł

Udział w całym spotkaniu, wraz z noclegiem i wyżywieniem – 200 zł

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj

Specjaliści zainteresowani dedykowanymi formularzami proszeni są o wcześniejszy kontakt mailowy.

Zgłoszenie należy wysłać na adres marketing@stigo.com.pl

User Day STIGO - logo.