Przecinarki plazmowe ręczne Hypertherm

Wypalarka plazmowa Powermax30 AIR.

Powermax30 AIR
Cięcie do 16 mm

Więcej
Wypalarka plazmowa Powermax30 XP.

Powermax30 XP
Cięcie do 16 mm

Więcej
Powermax45 XP - przecinarka plazmowa do metalu.

Powermax45 XP
Cięcie do 29 mm

Więcej

Powermax65 SYNC
Cięcie do 32 mm

Więcej

Powermax85 SYNC
Cięcie do 38 mm

Więcej

Powermax105 SYNC
Cięcie do 50 mm

Więcej
Agregat plazmowy Powermax125.

Powermax125
Cięcie do 57 mm

Więcej
Agregat plazmowy MAXPRO200.

MAXPRO200
Cięcie do 75 mm

Więcej

A może wypalarka plazmowa CNC Swift-Cut?

Czasem cięcie ręczne to za mało. Wtedy z pomocą przychodzą wypalarki plazmowe CNC od Swift-Cut. Sprawdź ofertę stołów plazmowych do różnych zastosowań – od przemysłowego, po metaloplastykę i edukację. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wypalarek Swift-Cut. Gwarantujemy opiekę techniczną i serwis urządzeń. Jako jedni z nielicznych na rynku zapewniamy wsparcie także w obsłudze systemu CAD CAM SigmaNEST, który instalowany jest na maszynach Swift-Cu. Wypalarki są kompatybilne z przecinarkami plazmowymi Hypertherm.

Więcej o wypalarkach Swift-Cut

Czym kierować się przy wyborze przecinarki plazmowej?

Grubość ciętego metalu
Systemy plazmowe Powermax umożliwiają cięcie blach metalu o grubości do 57 mm. Należy wybrać przecinarkę plazmową Powermax o zalecanej wydajności odpowiadającej grubości metalu, który będzie cięty przez co najmniej 80% czasu.

Palnik ręczny czy zmechanizowany
W przypadku cięcia zautomatyzowanego należy wybrać palnik zmechanizowany zgodny z systemem Powermax oraz umożliwiający współpracę z urządzeniami zautomatyzowanymi takimi jak stół systemu CNC, robot czy przecinarka do szyn.

Energia elektryczna
Dzięki znajomości wejściowego napięcia zasilania, napięcia faz oraz parametrów wyłączników obwodów w miejscu używania systemu dostawca energii elektrycznej może zapewnić obsługę wybranego systemu Powermax.

Źródło sprężonego gazu
Do prawidłowego działania systemów Powermax jest wymagane doprowadzenie sprężonego powietrza lub azotu. Gaz musi być suchy i wolny od zanieczyszczeń. Aby zagwarantować zasilanie czystym i suchym gazem, można zastosować opcjonalny filtr.

Dlaczego warto wybrać przecinarki plazmowe Powermax?

Bardziej produktywne
Nasza technologia materiałów eksploatacyjnych gwarantuje duże szybkości i lepszą jakość cięcia, dzięki czemu możesz zrobić więcej w krótszym czasie.

Łatwość obsługi
Duża przenośność, wygodny system sterowania i stabilny łuk plazmowy sprawiają, że przecinarki plazmowe Powermax są wygodne w obsłudze dla początkujących operatorów i dla ekspertów.

Bardziej wszechstronne
Dzięki największej gamie palników do cięcia i żłobienia, systemy Powermax można wykorzystać w wielu zastosowaniach.

Niższe koszty eksploatacji
Większe szybkości oraz lepsza trwałość materiałów eksploatacyjnych obniżają koszty cięcia i żłobienia metalu.

Większa niezawodność
Inteligentna konstrukcja i intensywne testowanie maszyn w fazie projektowania i produkcji zapewnia niezrównaną niezawodność.

Pewność
Ponieważ firma Hypertherm i jej akcjonariusze koncentrują się na systemach plazmowych, a jej produkty dowodzą swojej wydajności, pracując w instalacjach na całym świecie, możesz mieć pewność, że kupujesz to, co najlepsze.