STIGO będzie prezentować swoją ofertę na Międzynarodowych Targach w Poznaniu w ramach Salonu Obrabiarek i Narzędzi MACH-TOOL. Od 9 do 12 czerwca zapraszamy na nasze stoisko: nr 44, pawilon V, sektor C.

Dla uczestników ITM zorganizowaliśmy pokazy cięcia plazmowego przecinarkami ręcznymi Hypertherm Powermax. Każdy ze zwiedzających będzie mógł przekonać się o wyjątkowych możliwościach urządzeń i spróbować swoich sił przy stole do cięcia.

Na targach nie zabraknie także nowości – stołu CNC do cięcia plazmowego firmy Swift-Cut. Tradycyjnie, na naszym stoisku obecni będą także specjaliści od oprogramowania: SigmaNEST, Plan-de-CAMpagne oraz StruM.I.S. Spotkanie z naszym zespołem to świetna okazja do rozmowy z ekspertami, wymiany doświadczeń i poznania oferty. Zapraszamy do odwiedzenia STIGO na ITM!

ITM- Innowacje-Technologie-Maszyny Polska
Na ITM w Poznaniu prezentowane będą rozwiązania i maszyny z zakresu: obróbki metalu, hydrauliki, pneumatyki, spawalnictwa i lakiernictwa, metalurgii, czy też roboty przemysłowe i manipulatory. Targi są istotnym źródłem wiedzy o najnowszych produktach oraz rynkowych trendach.

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
09-11.06.2015 – godz. 09:00 – 17:00
12.06.2015 – godz. 09:00 – 16:00

Więcej o MACH-TOOL tutaj.

Wycinanie plazmowe Powermax.