Modernizacja stołów plazmowych CNC

Poza działalnością typową handlową, nasza firma świadczy także usługi związane z modernizacją stołów plazmowych oraz gazowych CNC, w tym także tych, których producent pierwotnie nie projektował do zastawiania z urządzeniami plazmowymi, takimi jak MAXPRO200, HPR 260XD, czy choćby Powermax.

Wiele konstrukcji sprzed dekady lub dwóch cechuje niezwykła staranność i trwałość wykonania, co powoduje, że niejeden egzemplarz, czasami bez większych zmian, działa do dnia dzisiejszego. Są to głównie urządzenia tnące stal czarną tylko gazowo lub posiadające także starszy typ transformatorowej przecinarki plazmowej. Tego typu sprzętom szczególnie przydaje się modernizacja, polegająca na zainstalowaniu nowszego systemu cięcia plazmowego, którego większa moc gwarantuje nowe życie i jakość.

Dobór źródła na dany stół odbywa się podczas wizyty serwisanta, który analizując bieżący stan napędów, torowiska oraz sterownika dobiera najlepsze źródło plazmy.

Także nowsze stoły CNC mogą potrzebować od czasu do czasu „odświeżenia technologii”, które pozwoli uzyskać jeszcze wyższą jakość krawędzi cięcia, lepszą ogólną ekonomię wycinania plazmowego, zminimalizowane czasy przestojów czy finalnie większe prędkości przekładające się na zwiększoną produktywność.

Oferta modernizacyjna stołów CNC

 • rozszerzenie możliwości cięcia sprawnych stołów gazowych o cięcie plazmowe

 • wymianę starszego źródła plazmy, palnika i osprzętu plazmowego na nowoczesne przemysłowe rozwiązania w technologii inwerterowej

 • wymianę systemu sterowania CNC na rozwiązanie firmy Hypertherm: EDGE Pro, Pro Ti, PHC, ArcGlide lub też OHC

Szybki kontakt

Potrzebujesz pomocy technicznej w kwestii automatyki CNC? Zadzwoń!

+48 884 941 123

Potrzebujesz pomocy w modernizacji stołu?

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a nasz specjalista opracuje najlepszą ofertę.

  FirmaOsoba fizyczna

  *Pola wymagane.


  ZGODA NA KONTAKT W CELU ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIE

  Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. SP.K. w Krakowie w celu odpowiedzi na zgłoszone pytanie lub sprawę oraz oświadczam, że zapoznałem/-am się z poniższą informacją o administratorze i przetwarzaniu danych oraz akceptuję poniższą Politykę Prywatności.

  WYMAGANE


  ZGODA NA WYSYŁKI MAILOWE

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od STIGO SP. Z O.O. SP.K. w Krakowie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, dotyczących produktów i usług oferowanych przez STIGO SP. Z O.O. SP.K. w Krakowie.

  TAKNIE

  Informacje o administratorze i przetwarzaniu danych
  Polityka prywatności