Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w Stigo User Day 2018. To już siódma edycja wydarzenia organizowanego przez firmę Stigo, Platynowego Partnera firmy Hypertherm. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 maja 2018 w Hotelu Molo Resort w Osieku koło Oświęcimia. Popularność User Day rośnie z roku na rok, coraz większe grono przedstawicieli branży metalowej i pokrewnych bierze udział w tym wydarzeniu. W najbliższej edycji nie zabraknie też urządzeń firmy Hypertherm.

Ręczne cięcie plazmowe

Możliwości cięcia plazmowego to jedna z kwestii jaka będzie poruszana podczas User Day 2018. Dla wielu przedsiębiorców technologia plazmowa to rozwiązanie niezwykle przydatne i praktyczne. Usprawnia pracę zakładu i zapewnia oszczędności czasu i pieniędzy. Obecność specjalistów i ekspertów w sferze cięcia plazmowego pozwoli słuchaczom zapoznać się z tą technologią.

User Day 2018 czyli wykłady specjalistów

Podczas konferencji wszyscy goście mogą liczyć na udział w konferencji, pakiet specjalistycznych materiałów oraz poczęstunek. Możliwa jest także forma uczestnictwa przewidująca indywidualne konsultacje, wieczór integracyjny, nocleg i pełne wyżywienie.

Krakowska firma Stigo od lat zajmuje się maszynami i rozwiązaniami dla przemysłu. Obecność podczas konferencji specjalistów tej firmy zagwarantuje najwyższy poziom i profesjonalizm wystąpień i konsultacji. Poza tym nasi goście mogą liczyć na nawiązanie nowych cennych kontaktów i wziąć udział  w wieczorze integracyjnym. Hotel Molo Resort w Osieku pod Oświęcimiem zapewnia szereg atrakcji takich jak rozrywki wodne, grill czy paintball.

Wszystkie informacje i rejestracja dostępne są pod tym linkiem:

REJESTRACJA I WIĘCEJ INFORMACJI

Serdecznie zapraszamy!