Funkcjonalność i efektywność były hasłem przewodnim tegorocznego User Day. Konferencyjną agendę wypełniły prelekcje specjalistów z branży produkcyjnej, które przybliżały zgromadzonym gościom najnowsze trendy w przemyśle. Nie zabrakło oczywiście części poświęconej przecinarkom plazmowym Hypertherm Powermax.

Specjalista techniczny działy maszyn firmy Stigo, Piotr Rojek w wystąpieniu pod tytułem „Cięcie plazmowe – wyzwanie technologiczne, najczęściej spotykane błędy oraz ich rozwiązania” przedstawił całą gamę urządzeń Powermax. Zwracał uwagę słuchaczy na szerokość oferty firmy Hypertherm i przeznaczenie oraz możliwości poszczególnych urządzeń. Różnorodne zastosowania naszych przecinarek plazmowych pozwalają na efektywną pracę dostosowaną do potrzeb użytkownika. Nie zabrakło również informacji na temat możliwości rozszerzenia funkcjonalności źródeł plazmowych.

W drugiej części wystąpienia nasz specjalista przestrzegł gości przez niepoprawnych używaniem urządzeń posługujących się technologią plazmową. Używanie produktów Hypertherm Powermax zgodnie z przeznaczeniem, zasadami BHP i w sposób adekwatny do ich możliwości to gwarancja długiej żywotności poszczególnych części źródeł plazmowych, poprawnego działania i pełnej satysfakcji z zakupu. Po skończonej prelekcji każdy z gości mógł dowiedzieć się więcej o naszych urządzeniach w panelu konsultacyjnym, pozwalającym na swobodną rozmowę z naszym specjalistą.

Prelekcja poświęcona Hypertherm na User Day 2018 zaciekawiła naszych uczestników i świetnie wpisała się w specjalistyczny wizerunek wydarzenia. Kolejna edycja konferencji organizowanej przez Stigo z pewnością była dużym sukcesem firmy. Dziękujemy że z nami byliście i zapraszamy za rok!

Hypertherm na User Day 2018
USER DAY 2018: GALERIA