Duramax Hyamp – palnik typu „lanca”

Jeżeli chcesz, żeby praca w Twojej firmie była bezpieczniejsza i bardziej komfortowa, możesz skorzystać z bardzo praktycznego długiego palnika Duramax Hyamp. Występuje on w wersji o długości 0,6 m i 1,2 m. W obu przypadkach można też wybrać kąt nachylenia głowicy  – 45° albo 90°.

Korzyści z „lancy” Duramax Hyamp

Nierzadko podczas złomowania czy wycinania szkieletów płyt konieczne jest sięgnięcie palnikiem przecinarki plazmowej do trudno dostępnych miejsc. Kiedy element, który chcesz obrobić lub odciąć, znajduje się na dużej wysokości, zatem wiele czasu kosztuje umieszczenie źródła plazmowego w miejscu na tyle dogodnym, żeby pracownik bez trudu wykonał zlecone zadanie. Długi palnik Duramax Hyamp niweluje ten problem! Dzięki przedłużonemu palnikowi zwiększa się też zasięg Twojej przecinarki plazmowej. Jest to wygodne i bezpieczne, bowiem operator znajduje się w odpowiedniej odległości od przecinanego materiału! Od teraz wszystkie konieczne prace wykonasz w swojej naturalnej pozycji, bez wspinania się na drabiny czy klękania.

Przedłużony palnik Duramax Hyamp

Szybkość

Większe bezpieczeństwo pracy i specyfika „lancy” przekłada się na szybkość pracy. Pocięcie dużych i ciężkich obiektów (szyny, dwuteowniki, arkusze grubej blachy) na części sprawia, że zadanie wykonywane jest sprawniej. Ułatwia to też odcinanie wystających elementów metalu.

Wielu przedsiębiorców przy podobnej pracy korzysta z palnika gazowego. Jest on wolniejszy i mniej efektywny niż źródła plazmowe.

Powermax105 vs. źródło tlenowe

Powermax105 vs. źródło gazowe

Połączenie systemu plazmowego z nowoczesnym i praktycznym długim palnikiem Duramax Hyamp zapewni Ci oszczędność czasu i pieniędzy. Zwłaszcza że materiały eksploatacyjne Hypertherm to gwarancja dobrej pracy i świetnej żywotności urządzenia!

Typy długiego palnika Duramax Hyamp

 Długość palnika, nachylenie głowicy
0,6 m, 45° 0,6 m, 90° 1,2 m, 45° 1,2 m, 90°
Długość przewodu palnika 7,6 m 059562 059563 059567 059568
15,2 m 059579 059580 059581 059582

Interesuje Cię takie rozwiązanie? Skontaktuj się z naszymi inżynierami sprzedaży, a na pewno dobiorą dla Ciebie odpowiednią ofertę!

KONTAKT Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY