Modernizacja stołów plazmowych CNC

Poza działalnością typową handlową, nasza firma świadczy także usługi związane z modernizacją stołów plazmowych oraz gazowych CNC, w tym także tych, których producent pierwotnie nie projektował do zastawiania z urządzeniami plazmowymi, takimi jak MAXPRO200, HPR 260XD, czy choćby Powermax.

Wiele konstrukcji sprzed dekady lub dwóch cechuje niezwykła staranność i trwałość wykonania, co powoduje, że niejeden egzemplarz, czasami bez większych zmian, działa do dnia dzisiejszego. Są to głównie urządzenia tnące stal czarną tylko gazowo lub posiadające także starszy typ transformatorowej przecinarki plazmowej. Tego typu sprzętom szczególnie przydaje się modernizacja, polegająca na zainstalowaniu nowszego systemu cięcia plazmowego, którego większa moc gwarantuje nowe życie i jakość.

Dobór źródła na dany stół odbywa się podczas wizyty serwisanta, który analizując bieżący stan napędów, torowiska oraz sterownika dobiera najlepsze źródło plazmy.

Także nowsze stoły CNC mogą potrzebować od czasu do czasu „odświeżenia technologii”, które pozwoli uzyskać jeszcze wyższą jakość krawędzi cięcia, lepszą ogólną ekonomię wycinania plazmowego, zminimalizowane czasy przestojów czy finalnie większe prędkości przekładające się na zwiększoną produktywność.

Oferta modernizacyjna stołów CNC

  • rozszerzenie możliwości cięcia sprawnych stołów gazowych o cięcie plazmowe

  • wymianę starszego źródła plazmy, palnika i osprzętu plazmowego na nowoczesne przemysłowe rozwiązania w technologii inwerterowej

  • wymianę systemu sterowania CNC na rozwiązanie firmy Hypertherm: EDGE Pro, Pro Ti, PHC, ArcGlide lub też OHC

Potrzebujesz pomocy w modernizacji stołu?

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a nasz specjalista opracuje najlepszą ofertę.

*Zgoda na e-mailowe inf. handlowe od STIGO?
TAKNIE

*Pola obowiązkowe

Szybki kontakt

Nie wiesz jak zmodernizować stół CNC? Zadzwoń!

Bartosz Łęcki - serwis STIGO