Sprężarki tłokowe Metabo

Metabo dzięki licznym modelom sprężarek klasy Basic, Power i Mega oferuje szeroki wybór maszyn do wytwarzania sprężonego powietrza. Bogaty asortyment osprzętu i narzędzi pneumatycznych sprawia, że Metabo jest jedynym producentem elektronarzędzi, który w swojej ofercie posiada kompletny program urządzeń pneumatycznych tej samej marki.

BASIC

Modele podstawowe klasy „Basic” nadają się przede wszystkim do zastosowań nie wymagających dużej mocy. Są wyjątkowo kompaktowe, a dzięki temu lekkie i poręczne podczas użytkowania.

POWER

Sprężarki klasy „Power” stanowią doskonałe wyposażenie podczas prac wykończeniowych i ogólnych prac budowlanych. Są poręczne, mobilne i zapewniają odpowiednią ilość sprężonego powietrza do wielu profesjonalnych zastosowań. Zespół wskaźników umożliwia łatwy odczyt ciśnienia w zbiorniku i ciśnienia roboczego.

MEGA

Do najbardziej wymagających zastosowań warsztatowych z wykorzystaniem sprężonego powietrza najlepiej przygotowane są sprężarki klasy „Mega”. Te wyjątkowo wydajne urządzenia gwarantują duży wydatek powietrza i są bardzo wytrzymałe. Napęd z paskiem klinowym i małą prędkością obrotową sprawia, że sprężarki te cechują się wyjątkowo długą żywotnością.